Skip to content

Blogi

Miks kasutatakse kihlasõrmuste valmistamiseks teemante

Miks kasutatakse kihlasõrmuste valmistamiseks teemante?

  Mõned asjad siin maailmas on muutunud ikooniliseks sümboliks erinevatel põhjustel. Kihludes ja abielludes on teemantsõrmus selle olulise sündmuse suurim ja tähtsaim sümbol. Isegi väikesed lapsed tunnevad sädeleva teemantsõrmuse ära abielu sümbolina. Miks see nii on ja mis ajast see alguse sai? Veelgi olulisem on aga see, et miks kasutatakse just spetsiaalselt teemante kihlasõrmuste jaoks? Uurime lähemalt seda ühist tava, kuidas see alguse… Read More »Miks kasutatakse kihlasõrmuste valmistamiseks teemante?

  Abielusõrmus

  Kuidas valida abielusõrmust?

   Kihlasõrmustest räägitakse nii palju, et mõnikord tundub, et abielusõrmused ei saa tähelepanu, mida nad väärivad. Lõppude lõpuks kantakse abielusõrmust iga päev kogu ülejäänud elu! See tähistab kõige olulisemat kohustust, mille olete võtnud, ja on teie abielu kestev sümbol. Abielusõrmuse ostmisel erineb lähenemine kihlasõrmusest. Enamik paare ostab oma abielusõrmuse üheskoos ja sellega ei kaasne üllatusmomenti. See on mõistlik ja praktiline otsus, mille mõlemad… Read More »Kuidas valida abielusõrmust?

   Ideaalse kihlasõrmuse leidmine

   Ideaalse kihlasõrmuse leidmine

    Kihlasõrmus on ilus armastuse sümbol, mis tähistab teie ja teie partneri vahelist pühendumust. Õige sõrmuse valimine ei tohiks olla hirmutav. Kihlasõrmuse ostmisel tuleb meeles pidada mõningaid asju, mis muudavad sobiva sõrmuse leidmise protsessi lihtsamaks ja siinkohal toome välja mõningad põhitõed, mis muudavad teie elu kergemaks ning peagi saategi keskenduda abieluettepaneku tegemisele. Kui palju peaksid kihlasõrmuse peale kulutama See on arvatavasti üks esimesi… Read More »Ideaalse kihlasõrmuse leidmine