kihlasõrmused, kihlasõrmus, kullast kihlasõrmus, soodne kihlasõrmus, kvaliteetne kihlasõrmus, hõbedast kihlasõrmus

Kihlasõrmused

Kihlutakse enamasti vaid korra ning iga pruutpaar või sel juhul pruut, soovib saada kihlumiseks ilusat sõrmust. Kihlasõrmust saab näidata sõbrannadele ning ilusa sõrmuse kandmine tõstab meeleolu. Samuti saab peigmees pruudile näidata, kui palju ta temast hoolib, kuigi, materiaalsus pole niivõrd tähtis, on õige kihlasõrmuse leidmine siiski oluline.

Kihlasõrmuseid valmistatakse mitmetest erinevatest materjalidest, nagu ka teisigi sõrmuseid ning väärisesemeid/ehteid. Kihlasõrmustest on tavaliselt kõige populaarsemad kullast ja hõbedast kihlasõrmused. Neid valmistatakse nii valgest kui ka kollasest kullast, samuti erinevatest sulamitest koos plaatina, roodiumi ning hõbedaga. Kihlasõrmusteks sobib nii eriline käsitöö kihlasõrmus, või näiteks mõne tuntud brändi toode (vaata Tiffany & Co kihlasõrmused.

Kihlasõrmuste müük Eestis

Kihlasõrmused on väga populaarsed ning neid pakuvad Eestis mitmed juveliirid ning käsitööpoed. On isegi juveelipoode, kus saate tellida just sellise kihlasõrmuse, mis teile sobib. Kihlasõrmuseid saate osta nii Goldtime'st, kui ka näiteks Mati kullaärist. On veel tuntud ehtebrände nagu Goldenantelope (kuldne antiloop) ning Jahonts. Nende kodulehtedelt leiate juba erinevaid kuld- ja hõbesõrmuseid.

Kullast kihlasõrmused

Enamus kihlasõrmuseid valmistatakse just kullast, aga vahel ka hõbedast. Kuld on teadagi tuntud oma sära poolest ning sellest, et tegu on ühe väärtuslikema metalliga üldse. Kuigi, tänaseks on rahaliselt kallimaid väärismetalle, näiteks erinevad väärismetallid, mida kasutatakse tehnoloogiaseadmetes, on siiski kuld läbi inimkonna ajaloo üks väärtuslikemaid. Lisaks kulla särale ja väärtusele, on sellele ka juba aegade algusest omistatud ravivaid võimeid. Ostes oma kallimale kullast kihlasõrmused, saate sellega näidata, et ta on teie jaoks kallim kui kuld!

Hõbedast kihlasõrmused

On mitu põhjust, miks paarid valivad hõbedast kihlasõrmused, kui pigem traditsioonilisemad kuld- või plaatina sõrmused. Pruudi enda maitse on sellisel juhul üks peamisi faktoreid. Seda saate eeladada, kui näete, et teie tulevane pruut kannab tihti just valgeid ehteid. Samuti võite juba suhte alguses salaja ära küsida, millist tüüpi sõrmust ta tahaks ning kirja panna ta sõrme suuruse, et hiljem ei peaks rapsima ja leiutama hakkama.

Kuna hõbe on väga pehme ja kergesti vormitav, kasutatakse seda sageli detailseks ning peeneks tööks, mis nõuab keerukaid kujundeid, näiteks filigraanid, sõlmed või vormid. Keerukaimad kihlasõrmused on sageli valmistatud hõbedast, kuna seda saab hõlpsasti vormida. Isegi paljudes kuldsõrmustes kasutatakse unikaalsete kujunduselementide jaoks hõbedaseid kaunistusi, luues kahetoonilise sõrmuse, mis on seetõttu visuaalselt pilkupüüdvam.

KULDEHETE MÜÜK

Uued kuldehted

Vaadake laia valikut kuldehetest. E-poest leiate erinevaid kuldkette, ripatseid, kaelakeesid, käekette, sõrmuseid, kõrvarõngaid ja ka muid kuldehteid.

Abielusõrmused

Pika kooselu ning abieluliidu tähistamiseks leia endale kullast või hõbedast ilusad abielusõrmused.

Kihlasõrmused

Leia oma kallimale unistuste kihlasõrmus. Vaata kihlasormused.ee lehelt laia valikut sõrmuseid.

Väärismetallid

Kuldsõrmused.ee


Kuldsormused.ee lehelt leiate infot kuldsõrmuste ning väärismetallide kohta. Oleme otsinud välja valiku kuldehteid ning pakkumisi, mida saate vaadata.