Abielusõrmused

Abielusõrmuseid on kantud juba aastatuhandeid. Sõrmus (inglise keeles "ring") tähendab/sümboliseerib ringi, mis on teadagi lõpmatu. Kuna abielu on sõlmitud liit kogu eluks, on just sõrmus üks parimaid esemeid selle traditsioonilise liidu meelespidamiseks. Abielusõrmuseid kantakse aastakümneid ning neid valmistatakse vastavalt maitsele enamasti kas kullast, hõbedast või plaatinast. Abielusõrmuseid tehakse ka teistest väärismetallidest, kuid eelpool väljatoodud on kõige populaarsemad.

kihlasõrmused, kihlasõrmus, kullast kihlasõrmus, soodne kihlasõrmus, kvaliteetne kihlasõrmus, hõbedast kihlasõrmus

Kullast abielusõrmused

Kullast abielusõrmused on vaieldamatult kõige populaarsem valik. Kuld on tuntud mitmel põhjusel ning kulda on peetud juba aegade algusest saadik üheks väärtuslikemaks metallideks maailmas. Kulla peale on ehitatud mitmeid maailmamajandusi ning kuld omab inimkonna ajaloos olulist rolli. Samuti on kuld hea materjal ehete ja sõrmuste valmistamiseks, tänu sellele, et seda on lihtne vormida ning töödelda.

Kullast abielusõrmuseid valmistatakse enamasti segades kulda (kulla sulamid) teiste väärismetallidega, mis täiendavad seda. Kulla sulamites on enamasti plaatina, pallaadium ja hõbe. Sõrmuste katmiseks kasutatakse ka roodiumit, mis annab kuldsõrmusele kaitsekihi.

Kullast kihlasõrmuseid tehakse tõesti igale maitsele. Kihlasõrmused on tihti kaunistatud vääriskividega (teemantid, safiirid) ning pigem pilkupüüdvamad. Abielusõrmused seevastu on aga tagasihoidlikumad ning enamasti ilma vääriskivideta.

Hõbedast abielusõrmused

Hõbedast abielusõrmused on samuti populaarsed, seda nii hinna, kui ka värvi poolest. Kuigi, saab osta ka valgest kullast abielusõrmused, siis inimestele, kellele meeldib valge või hõbedane värv, saavad valida ka hõbedast abielusõrmused.

kihlasõrmused, kihlasõrmus, kullast kihlasõrmus, soodne kihlasõrmus, kvaliteetne kihlasõrmus, hõbedast kihlasõrmus

Hõbe ning hõbeehted on kulla järel kindlasti kõige populaarsemad ning nagu kulla puhulgi, on ka hõbedal teatud omadusi, mida inimesed kõrgelt hindavad. Kui teid huvitavad hõbedast abielusõrmused, saate nendest lähemalt lugeda kokkuvõttest hõbeehted, mille leiate kui vajutate alloleval nupul.

Plaatinast abielusõrmused

Plaatina on levinud väärismetallide grupist (nagu kuld, hõbe, pallaadium jne) kõige kvaliteetsem. Sellegipoolest on tegu elastse väärismetalliga, mida on lihtne töödelda. Plaatinast abielusõrmused on robustsed ning vastupidavad, samuti on see hea viis igavese liidu tähistamiseks. Plaatinast valmistatud abielusõrmused on hallikad või valget värvi. Kokkuvõttes teeb eelpoolnimetatu plaatinast materjali, mis on ideaalne igavese liidu sõlmimiseks.

KULDEHETE MÜÜK

Uued kuldehted

Vaadake laia valikut kuldehetest. E-poest leiate erinevaid kuldkette, ripatseid, kaelakeesid, käekette, sõrmuseid, kõrvarõngaid ja ka muid kuldehteid.

Abielusõrmused

Pika kooselu ning abieluliidu tähistamiseks leia endale kullast või hõbedast ilusad abielusõrmused.

Kihlasõrmused

Leia oma kallimale unistuste kihlasõrmus. Vaata kihlasormused.ee lehelt laia valikut sõrmuseid.

Väärismetallid

Kuldsõrmused.ee


Kuldsormused.ee lehelt leiate infot kuldsõrmuste ning väärismetallide kohta. Oleme otsinud välja valiku kuldehteid ning pakkumisi, mida saate vaadata.