Skip to content

Kuld ja sõrmus, mis neid lahutada saab

Kuldsõrmuste ilu ja mõnu

Pole vahet, oled sa naine või mees, noor või vana, kuldsõrmused meeldivad kõigile.

Kuldsõrmus naisele

Sõrmus ehk ring esindab lõpmatut ringi – isegi igavikku. Kuld on maailmas end etableerinud, kui üks väärtuslikematest metallidest, mida on kasutatud juba aegade algusest nii rahana, kui vääriseseme või materjalina valmistamaks teisi esemeid.

Kuldsõrmus on seega ideaalne kingitus teie jaoks erilisele, eelkõige naisele. Kuigi kuldsõrmuseid kannavad ka mehed, räägime me allpool naistele valmistatud kuldsõrmustest. Kinkides naisele kuldsõrmuse, saad talle näidata, kui särav, ilus ning väärtuslik ta teie jaoks on, aga ka kinkida ilueseme, mis toob tema ilu otseselt välja.

Kullast
abielusõrmused

Abiellumine, pulmatseremoonia ning pidustused mis sellega kaasnevad jäävad pruutpaarile meelde kogu eluks. Sellest päevast jääb tavaliselt meenutus pildiraamis ning sõrmuste näol. Kuldsõrmus on ideaalne abielusõrmuseks olemiseks, kuna sümboliseerib paljuski just seda, milline üks pikk (igavene) ning ilus kooselu olla võiks ning nagu kallimale öeldakse: “Oled kallim kui kuld.”

Lai valik kvaliteetseid kuldsõrmuseid e-poest

Tutvuge valikuga kuldsõrmustest, kus leiate igat sorti kuldsõrmuseid. Olgu teie sooviks valgest kullast Swarowski kristalliga kihlasõrmus, teemantitega kuldsõrmus või plaatina- ja hõbedasulamiga tehtud minimalistlik kuldsõrmus.

Kullast kihlasõrmus kallimale

Kihlumine on tulevasele noorpaarile peaaegu sama oluline, kui pulmad ise. Sel hetkel, nõustub partner, kellele abieluettepanek tehakse astuma abiellu, ehk igavesse liitu. See sündmus jääb alatiseks meelde ning kihlasõrmust käiakse alati ka teistele näitamas. Kihlasõrmuseks sobib hästi valgest kullast näiteks teemantide, või briljantidega sõrmused.

Mille järgi valida kuldsõrmust?

Kuldsõrmuse valimisel tasub lähtuda kindlasti, mis eesmärgil on sõrmus ostetud. Kui tegu on pulma- või kihlasõrmusega teie tulevasele naisele, tasub teha uurimustööd. Näiteks vaadata, milliseid ehteid kannab teie kallim täna ning võimalusel küsida näiteks tema emalt, või sõbrannadelt. Kui tegu on lihtsalt kingitusega kallimale, ilma tagamõtteta, kehtib üldiselt sarnane printsiip, kuid sõbrannad ja ema võib välja jätta. Kindlasti võiks teada olla naise näpu mõõt, et sõrmus ka sobiks.

Lisaks eelpoolmainitule tasub kuldsõrmuse valimisel vaadata ka, millise prooviga on sõrmus. Nagu öeldakse, kõik mis sätendab, pole kuld. Kindlasti tasub kuldsõrmus osta poest või ostes eraisikult, vähemalt lasta pandimajas, või kulla poes sõrmuses sisalduva kulla hulk kindlaks määrata.

Väike nali, pole meil mingit isandat

Sõrmuste isanda blogi

Synergestic actionables. Organic growth deep dive but circle back or but what’s the real problem we’re trying to solve here?

Miks kasutatakse kihlasõrmuste valmistamiseks teemante
Miks kasutatakse kihlasõrmuste valmistamiseks teemante?

Mõned asjad siin maailmas on muutunud ikooniliseks sümboliks erinevatel põhjustel. Kihludes ja abiel…

Abielusõrmus
Kuidas valida abielusõrmust?

Kihlasõrmustest räägitakse nii palju, et mõnikord tundub, et abielusõrmused ei saa tähelepanu, mida …

Ideaalse kihlasõrmuse leidmine
Ideaalse kihlasõrmuse leidmine

Kihlasõrmus on ilus armastuse sümbol, mis tähistab teie ja teie partneri vahelist pühendumust. Õige …

Kasutatud kuldsõrmused

Kulla hind on täna tõusmas üheks läbi aegade kõrgeimaks. Ennustatakse, et 2020 aasta lõpuks jõuab kulla hind kuni 2000$ni untsi kohta. See oleks mitmekümneprotsendiline tõus, alates eelmisest aastast. Kuld on hea investeering ning eriti täna, kus võib juhtuda, et teie kuldehted pigem muutuvad kallimaks, kui odavamaks.

Lisaks heale investeeringule, on kuld väidetavalt ka raviva toimega, ehk mõjub selle kandjale hästi.

Soovite müüa oma kuldehteid?

Kui te soovite oma seisma jäänud kuldehteid müüa, võtke pakkumine mitmest kohast. Kindlasti lugege ka meie selleteemalist sisukokkuvõtet: laenud kulla tagatisel kus oleme täpsemalt kirjutanud kulla väärtusest ning sellest, kuidas saada laenu kulla tagatisel.

Kulla müük on väga populaarne ning erinevad kulla kokkuostud või kokkuostjad maksavad tihti hea hinna. Kindlasti tasub küsida ka pandimajadest hinda. Seda saab teha ka saatmispaketi kaudu, ehk võite saata oma ehted turvaliselt postiga pandimajja ning nad hindavad selle kohapeal.